Pet Premier Mat ve High Gloss Panelleri Yakından İnceleyelim
Pet Premier Mat ve High Gloss Panelleri Yakından İnceleyelim
Pet High Gloss ve Premier Panel’lerin 18 farklı renk tonu son dönemlerde oldukça popüler olan beyaz, gri ve vizon rengi tonlarından oluşan renk paleti ile beğenilerinize sunuluyor.
Sınırsız Mat Yüzey ve Derin Parlaklık Bir Arada
 
Venni Pet High Gloss ve Premier Mat Paneller 18 farklı renk çeşidi ile yaşam alanlarınıza lüks ve modern bir atmosfer katıyor. Beyazın en derin ve sıcak tonlarından, modern duruşu ileherkesin ilgi odağı olan gri tonlarına uzanan renk spektrumu tüm beğenileri topluyor. Pet High Gloss ve Premier Mat Panel olarak iki ayrı grupta yer alan bu paneller, parlak ve mat yüzeyleri ile birbirinden ayrışmaktadır.
 
Pet High Gloss Paneller, MDF üzerine oldukça parlak yapılı folyonun kaplanması ile yapılmaktadır. High Gloss panellerin bir üst versiyonu diyebileceğimiz pet paneller; daha kalın mdfler üzerine kaplanır. Pet High Gloss Panel, parlak yüzeyi ile kullanıldığı alanlarda ayna efekti yaratır. Lüks ve elegan görünümü ile mutfak ve banyo uygulamalarında en çok tercih edilecek panellerden biri olmaya adaydır. Çizilmelere karşı dayanıklı yapısı sayesinde
uzun ömürlü kullanım kolaylığı sağlar. Göz alıcı parlaklığı ve bir ayna gibi ışığı yansıtma özelliği, özellikle mutfak ve banyolarda daha geniş ve ferah bir görünüm yaratacaktır.
 
Temizliği de oldukça kolay olan Pet High Gloss Panel’ler için günlük temizlik ürünlerinikullanmak yeterli olacaktır. Kir, leke ve parmak izi göstermeyen yüzeyi uzun süreli temizlikhissini yaşatacaktır.Ultraviyole direnci sayesinde sadece kapalı alanlarda değil dış mekanlarda da kullanımı uygundur.
 
Pet Premier Mat Paneller ise Süper Mat serisiyle benzerlik göstermektedir. Yine kalın MDF üzerine mat yüzeyli folyoların Venni’ye özel formül ve reçetelerle kaplanması ile üretilmektedir. Tıpkı Süper Mat serisindeki gibi ipeksi ve yumuşacık dokusu çok şık ve modern bir görünüme sahiptir. Daha kalın MDF tabanı sayesinde ise çok daha sağlam ve dayanıklı olması en önemli avantajlarından biri. Ev yaşamında en çok dikkat ettiğimiz hususlardan biri mobilyaların hijyeni ve kolay temizlenebilme özelliği. Özellikle mat dokuya sahip mobilya seçerken malzemenin kalitesi bu anlamda çok fazla önem kazanıyor.
 
Venni Pet Premier Mat Panel, kolayca temizlenebilir ve leke tutmuyor oluşu ile herkesin günlük işlerini oldukça kolaylaştıracak bir paneldir. Bu
nedenle; parmak izi oluşumuna yer vermeyen yüzeyi sayesinde mutfak ve banyomobilyalarında Pet Premier Mat Panel’leri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.Yine Pet High Gloss Panel’de olduğu gibi Uv direnci özelliği sayesinde sadece iç mekanlar değil dış mekanlarda da kullanımı uygundur.
 
Pet High Gloss ve Premier Panel’lerin 18 farklı renk tonu son dönemlerde oldukça popüler olan beyaz, gri ve vizon rengi tonlarından oluşan renk paleti ile beğenilerinize sunuluyor. Dekorasyonda zamansız ve efektif ürünlerin daha çok tercih edilmesiyle birlikte birbiriyle kolay kombinlenebilir doğal ve açık tonlara daha çok verilmeye başlandı. Venni, sizler için her zamana ve her mekana uyum sağlayacak renk skalası ile yeni Pet Panel serisini mağazalarında sergiliyor. Pet paneller hakkında daha detaylı bilgi almak, renk paletini yakından incelemek için Venni ile iletişime geçebilir ya da web sitemizde ürünler sayfasından istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.