HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Venni markası, ilk olarak 2007 yılında ithalatını yaptığımız UV High Gloss panellerin piyasaya sunulması ile müşterilerimizle buluşmuştur. VENNİ, UV High Gloss panelleri piyasaya ilk süren ve sektöre yön veren bir marka olup, diğer firmalarında High Gloss panellere yatırım kararı almalarında etkili olmuştur. Zaman zaman ziyaretlerimiz sırasında High Gloss panellerin popüleritesinin olmayacağı yorumları yapılsa da bu durum bizleri hiçbir zaman yıldırmadı. Bilakis yatırımlarımızı daha da artırarak High Gloss panel konusunda zamanla VENNİ öncü ve takip edilen bir marka haline geldi.

2013 yılı itibari ile üretimine başladığımız Akrilik Paneller, yüksek kalite standartlarında ve süreklilik gösteren bir üretim kapasitesine sahiptir. 8x1220x2800 mm ve 18x1220x2800 mm ebatlarındaki VENNİ Akrilik Panellerimiz standart olarak stoklarımızda bulunmaktadır.

Gelişen ve güçlenen teknolojimizle 2018 yılında ürün portföyümüze yüksek üretim kapasitemizle  PVC High Gloss Panelleri de dahil ettik. 8x1220x2800 mm ve 18x1220x2800 mm ebatlarında VENNİ PVC Panellerimiz High Gloss/Süper Mat yüzeylere sahiptirler.


2020 yılında PVC High Gloss serimize 2 adet ahşap ve 4 adet mermer desen yüzeylerinden oluşan panellerimizi renk yelpazemize ekledik. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar olan süreci değerlendirdiğimizde firmamızın ileriye dönük vizyonel yapısıyla birlikte Türkiye’nin her noktasında orman ürünleri ve sektöründe çok saygıdeğer kaliteli üretim yapan firmalarında da VENNİ markası ile varolmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bununla birlikte Türkiye sınırlarını da aşıp dünyada 42 ülkeye ihracat yapar konuma geldik. İhracat yaptığımız ülkelerde de VENNİ’nin bilinirliğini artıran yatırımlar yaparak, dünya pazarında güçlü bir marka yaratmanın gururunu yaşamaktayız.

 

‘Renkli Düşün’menin Peşinde Olanlara: Venni

Daha cesur, daha güçlü, daha enerjik… Öyle renkler vardır ki, ruhun derinliklerine dokunarak bazı duyguları açığa çıkarır. Kimi zaman doğanın en benzersiz tonu ile yapar bunu, kimi zaman ise en canlı ve dinamik tonlarıyla… İnsan ruhuna dokunan renklerden ilham alan Venni ise ürün gamı içerisinde zengin bir renk yelpazesine yer verir.

Düşlerinizin çok daha ötesine seslenen Venni, sahip olduğu renkler ile mutfak dekorasyonunuza bambaşka bir soluk kazandırmaya ve yaşam alanınız içerisinde sizlere yepyeni bir dünyanın kapısını açmaya kararlıdır. Venni paneller; mutfağınıza, beyazın en göz alıcı tonları ile aydınlık, siyahın en koyu tonu ile asil, grinin farklı tonları ile modern, kahverengi tonları ile sıcacık ve canlı renkler ile yüksek enerjili bir tasarım oluşturmanın en özgün yolunu sunar. Mat ve parlak olarak alternatifleri içerisinde barındıran Venni panel çeşitleri, farklı dekorasyon akımlarına uyum sağlama noktasında üstün bir başarıya sahiptir. Bu sayede, hayalinizdeki mutfak dekorasyonunu elde etmeniz için kaliteli renk tonları ve kusursuz dokusu ile Venni, zamansız tasarımları evinize taşır.