HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

VENNİ markası, ilk olarak 2007 yılında ithalatını yaptığımız uv high-gloss panellerin piyasaya sunulması ile müşterilerimizle buluşmuştur.

VENNİ, uv high gloss panelleri piyasaya ilk süren ve sektöre yön çizen bir marka olup, diğer firmaların da high-gloss panellere yatırım kararı almalarında etkili olmuştur. Zaman zaman ziyaretlerimiz sırasında high-gloss panellerin popüleritesinin olmayacağı yorumları yapılsa da bu durum bizleri hiçbir zaman yıldırmadı. Bilakis yatırımlarımızı daha da artırarak high-gloss panel konusunda zamanla VENNİ öncü ve takip edilen bir marka haline geldi.

2013 yılı itibari ile yapmış olduğumuz Akrilik Panel üretim yatırımımız, aylık 45.000 adet yüksek kalite standartlarında ve süreklilik gösteren bir üretim kapasitesine sahiptir. 1220mm*2800mm ebatlarındaki VENNİ Akrilik Panellerimiz standart olarak 18 mm ve 8 mm olarak stoklarımızda bulunmaktadır.

2018 yılında yapmış olduğumuz PVC High Gloss Panel üretim yatırımımız ise aylık 60.000 adet yüksek kapasiteye sahiptir. 1220*2800mm ebatlarındaki VENNİ PVC Panellerimiz High Gloss/Süper Mat yüzeylere sahip olup, 18mm ve 08mm olarak stoklarımızda bulunmaktadır.

2019 yılına kadar olan süreci değerlendirdiğimizde firmamızın ileriye dönük vizyonel yapısıyla birlikte hemen hemen Türkiye’nin her noktasındaki orman ürünleri ve sektöründe çok saygıdeğer kaliteli üretim yapan firmalarına VENNİ markası ile girmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bununla birlikte Türkiye sınırlarını da aşarak 29 ülkeye ihracat yapar konuma gelerek, ihracat yaptığımız ülkelerde de mümkün olduğunca VENNİ markası imajının tanınabilirliğine yatırım yapmaktayız.