HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Venni markası, ilk olarak 2007 yılında ithalatını yaptığımız UV High Gloss panellerin piyasaya sunulması ile müşterilerimizle buluşmuştur. VENNİ, UV High Gloss panelleri piyasaya ilk süren ve sektöre yön veren bir marka olup, diğer firmalarında High Gloss panellere yatırım kararı almalarında etkili olmuştur. Zaman zaman ziyaretlerimiz sırasında High Gloss panellerin popüleritesinin olmayacağı yorumları yapılsa da bu durum bizleri hiçbir zaman yıldırmadı. Bilakis yatırımlarımızı daha da artırarak High Gloss panel konusunda zamanla VENNİ öncü ve takip edilen bir marka haline geldi.

2013 yılı itibari ile üretimine başladığımız Akrilik Paneller, yüksek kalite standartlarında ve süreklilik gösteren bir üretim kapasitesine sahiptir. 8x1220x2800 mm ve 18x1220x2800 mm ebatlarındaki VENNİ Akrilik Panellerimiz standart olarak stoklarımızda bulunmaktadır.

Gelişen ve güçlenen teknolojimizle 2018 yılında ürün portföyümüze yüksek üretim kapasitemizle  PVC High Gloss Panelleri de dahil ettik. 8x1220x2800 mm ve 18x1220x2800 mm ebatlarında VENNİ PVC Panellerimiz High Gloss/Süper Mat yüzeylere sahiptirler.


2020 yılında PVC High Gloss serimize 2 adet ahşap ve 4 adet mermer desen yüzeylerinden oluşan panellerimizi renk yelpazemize ekledik. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar olan süreci değerlendirdiğimizde firmamızın ileriye dönük vizyonel yapısıyla birlikte Türkiye’nin her noktasında orman ürünleri ve sektöründe çok saygıdeğer kaliteli üretim yapan firmalarında da VENNİ markası ile varolmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bununla birlikte Türkiye sınırlarını da aşıp dünyada 42 ülkeye ihracat yapar konuma geldik. İhracat yaptığımız ülkelerde de VENNİ’nin bilinirliğini artıran yatırımlar yaparak, dünya pazarında güçlü bir marka yaratmanın gururunu yaşamaktayız.

 

VENNİ İLE RENKLİ DÜŞÜN!

Doğada en güçlü sinyallerden olan renk, günlük hayatımızda ruh halimizi etkileyebilme özelliği ile hem iyileştirici hem de enerji vericidir. Venni panellerin renk paletindeki kendine özgü parlak, canlı, mat ya da koyu renk seçenekleri ile hayalinizi, stilinizi ve pozitifliğinizi vurgulayabilirsiniz.

Yansıttığı ışığın gücü ile umut ve mutluluğu arttıran renkler kimi zaman karanlık ve derin yüzüyle dinginlik sağlayıcı güçtedir. Hayatımızın her noktasına farklı tonlar ile dokunan renkler güçleri ile insan ruhunu sakinleştirir, heyecan verir ve hayal dünyasının kapılarını ahenkleri ile açarak yaratıcı fikirleri gizli odalarından çıkarır.

Enerjisi ve pürüzsüz yapısı ile her tarz dekorasyon fikirlerine uyum sağlayan Venni paneller girdiği her şekilde evrensel olarak estetik yapı sunar. Country, Akdeniz, Eklektik, Yenilikçi ya da Modern tarz için seçilen herhangi bir renkteki Venni panelde istenilen tasarım kalitesi ve özgün rengiyle dünyanın her yerinde kültürleri bağlayıcı özelliktedir. Venni orjinal verimliliği ile pozitif, özgür, kaliteli ve farklı çizginize yol gösterir.