Parmak İzlerine Elveda Deyin!
Parmak İzlerine Elveda Deyin!
Mutfak dolapları ve banyo dolapları gibi sık kullanılan mekanlarda parmak izleri can sıkıcı olabilir. Ancak PVC High Gloss/ PVC Süper Mat Panellerle artık bu sorun ortadan kalkıyor.

Mutfak dolapları ve banyo dolapları gibi sık kullanılan mekanlarda parmak izleri can sıkıcı olabilir. Ancak PVC High Gloss/ PVC Süper Mat Panellerle artık bu problem ortadan kalkıyor. Leke ve parmak izlerini düşünmeden dolaplarınızı özgürce kullanabilirsiniz. Gelin öncelikle High Gloss ve Süper Mat Panellere değinelim.

Çok parlak paneller, çok özel parlaklık seviyesi ve aşırı derinlik efekti sebebiyle etkileyicidir. Şimdiye kadar sadece cam gibi çok pahalı malzemeler bu özel özelliklere sahipti. MDF destek malzemesi olarak kullanılır ve üst uç yüzeyin özelliklerine olumlu katkı yapar ve camdan daha uygun maliyetlidir.

Süper Mat panelleri, yüksek kalitesi ile diğer mobilya kaplamalarından ayrılmaktadır. Özel parmak izi önleme özelliği, yüzeylerdeki çirkin parmak izlerini önler ve gereken temizleme miktarını önemli ölçüde azaltır. Modaya uygun, sıcak ve kadifemsi tasarım sizi dokunmaya davet ediyor ve iyi hissettiren bir faktör yaratıyor.

Peki bu paneller hangi mekanlarda kullanılır? Mutfak Dolapları, Banyo Dolapları, Yatak Odaları, Büro Mobilyaları sergileri (Ekranlar, Standlar, Kiosklar). Dekorasyon ve Modüler Birimler.