Parlak ve pürüzsüz yüzeyler için: PVC High Gloss Panel
Parlak ve pürüzsüz yüzeyler için: PVC High Gloss Panel
Harika parlaklığa ulaşmak, PVC High Gloss Paneller ile artık mümkün! Ayna efekti veren bu paneller, kullanıldığı ortamlarda şıklık ve zerafet yaratıyor.

Parlak ve pürüzsüz yüzeyler için: PVC High Gloss Panel

Harika parlaklığa ulaşmak, PVC High Gloss Paneller ile artık mümkün! Ayna efekti veren bu paneller, kullanıldığı ortamlarda şıklık ve zariflik yaratıyor. Gelişmiş teknoloji ile üretilen PVC High Gloss Paneller yüksek parlaklığı, çizilmeye karşı dayanıklılğı, kolay temizlenebilirliği ve çevre dostu olmalarıyla dikkat çeken ürünlerdir. High Gloss paneller kullanıldıkları mekanlarda parlaklıklarıyla derinlik sağlar mekanın daha estetik, ferah ve  geniş görünmesine neden olur. Gelin bu özel ürünü birlikte inceleyelim…

Özel renk seçenekleriyle birlikte, evinize parlak bir dokunuş yapmak ister miydiniz? 13 farklı renk seçeneği sayesinde, son dönemin trendlerine ve kendi zevkinize uygun ortamlar yaratmak artık sizin elinizde. Geriye kalan her şeyi PVC High Gloss Mdf Panelin sunduğu muhteşem parlaklığa bırakın. Ayrıca PVC High Gloss Panel kullanıldığı ortamlarda daha ferah ve daha geniş bir yaşam alanı sağlıyor. Bu özelliği, basık ve boğucu evler için PVC High Gloss Paneli tercih edilebilir kılıyor.

Oldukça geniş kullanım alanları vardır. Başta mutfak dolapları olmak üzere, banyo dolapları, yatak odası dolapları, ofis mobilyaları ve fuar mobilyaları gibi alanlarda kullanılabilirler. Artık yaşam alanlarınızı dekore etmek hem kolay hemde zevkli hale geliyor…

Bu panellerin önemli özelliklerinden biri de oldukça dayanıklı ürünler olmalarıdır. Örneğin mutfak dolaplarını ele alalım. Evlerde her gün yoğun olarak kullanılan mutfaklar, zamanla eskimeye başlar. High Gloss Mdf Paneller ise çevre etkenlere bağlı eskimeyi en aza indirirler. Yıpratıcı kullanımlara karşı dayanımları yüksektir. Çizilmelere karşı dayanıklı bir üründür. Ayrıca kola, kahve, çay, zeytinyağı gibi mutfaklarda çok kullanılan bazı sıvılar, PVC High Gloss Panelde yıpratıcı etkiler bırakmaz. Bazı lekeleri ve parmak izlerini göstermeyen bi yüzeye sahiptir.

High Gloss Mdf Panellerin temizliği de oldukça pratiktir. Kolay temizlenebilir yüzeyi, onu tercih edilebilir kılar. Parlak yüzeyini, su ve sabunlu bezle kolayca temizlenebilirsiniz. Neme dayanıklıdır. Alkol, solvent ve aşındırıcı malzemelerin kullanılmaması önerilir.

Çevre dostu bir üründür. İnsan sağlığına ve doğaya olumsuz etkileri yoktur. Bu yönüyle de tercih edilebilir bir üründür.