Mutfak Dekorasyon Önerileri
Mutfak Dekorasyon Önerileri
Mutfağınıza yenilik katacak dekorasyon önerileri.

Mutfağınızı renklendirin!
Mutfak dolaplarında kullanılan soğuk ve cansız renkler size hitap etmiyorsa daha renkli mutfak dolapları tercih edebilirsiniz. Eğer mutfak dolaplarında beyaz renkten şaşmam diyorsanız korkmayın. Beyazla uyum sağlayabilecek bir çok renk vardır. Mutfak dekorasyonunda kullanabileceğiniz renkli eşyalarla mutfağınıza renk katabilirsiniz. Böylece mutfağınız daha canlı gözükecektir.

  Pvc High Gloss Panel Bordo

Küçük bir Mutfağa mı sahipsiniz?
Küçük mutfakların büyük görünmesi için yapacağınız bazı şeyler var. Beyaz renk ile boyanan mekanlar olduğunundan daha büyük görünür. Mutfağınızın rengini beyaz yapmanın yanında mobilyalarınızın renklerini de beyaz seçerek mutfağınızı olduğundan daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz. Mutfak dolaplarında da beyaz akrilik panel ve high gloss panel tercih etmenizi öneririz. Venni Pvc High Gloss Panellerdeki derin parlaklak özelliği ile mutfağınızdaki ferahlığa inanamayacaksınız.

  Pvc High Gloss Panel Beyaz

Duvar kağıtları
Sade duvar renkleri size sıkıcı geliyorsa duvar kağıtları sizin için uygundur. Desenli ve renkli seçenekleri tercih edebirisiniz.

Mutfağınız ışık saçsın!
Mutfak dekorasyonu içerisinde aynalardan yararlanmamak olmaz. Bu noktada mutfak duvarınızdaki camın karşısına denk gelecek şekilde dekoratif bir ayna asmanız mutfaktaki ışık dengesinin ayarlanmasında çok işe yarayacaktır.
Yaptığınız bu işlem ile güneş ışığının yansımasını ve mutfağın daha aydınlık bir görünüme dönüşmesini sağlamış olacaksınız.

Küçük objeler büyük mutluluklar!
Yapılacak işlerden bir diğeri de mutfağınızda fazlalıklardan kurtularak mutfağınızı süslemek olacaktır.
Kullanacağınız renkli ve dekoratif objelerle mutfak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Dolap süsleri, magnet ve kullanacağınız yemek kitapları gibi eşyalar mutfağınızı tam bir yemek atölyesine dönüştürecektir.


Yenilikler
Her zaman mutfak dolaplarınızı değiştirme şansınız olmayabilir fakat yapılan küçük bir işlemle mutfak mobilyanızın dinamizmine katkı sağlayabilirsiniz.
Örneğin, mutfak dolaplarında kullanılan kulpları değiştirmeniz mutfağınıza yenilik getirecektir.


Renkli yemek masaları
Diğer odalarda kanepe ve koltuklarda kullandığınız renkli ve dekoratif yastıkları mutfaktaki yemek masası takımızda da kullanabilirsiniz.
Bu yastıkları zaman zaman mevsimsel olarak değiştirebilir, mutfağınızı başka havalara sokabilirsiniz.