Klasik Tarz Mutfak Dekorasyonu
Klasik Tarz Mutfak Dekorasyonu
Klasik mutfaklar, ihtişam ve sadeliğin bir arada çok iyi durduğu mutfaklardan. Bu mutfaklarda, gösterişli dolaplar daha sade ayrıntılarla desteklenerek uyumlu bir görüntü sağlanır.

Klasik mutfaklar, ihtişam ve sadeliğin bir arada çok iyi durduğu mutfaklardan. Bu mutfaklarda, gösterişli dolaplar daha sade ayrıntılarla desteklenerek uyumlu bir görüntü sağlanır. Klasik mutfaklarda kullanılan avangart mutfak dolapları bazen altın varaklı bazen de oymalı şekilde karşımıza çıkar. Klasik mutfaklarda kullanacağınız göz alıcı bir avizeyi daha sade bir halıyla dengeleyebilirsiniz. Klasik mutfaklar için önemli olan bu dengedir. Bu tip bir mutfağı her detayda ihtişam yaratacak bir dekorla kullanırsanız bir aşamadan sonra mutfağınız içinde rahat edemeyeceğiniz bir alana dönüşür. Klasik mutfakları dekore ederken gold detaylarından faydalanabilirsiniz. Gold detayları mutfak dolaplarınızda işleme olarak kullanabileceğiniz gibi sadece dolap kulbu olarak da kullanabilirsiniz.

  Pvc Süper Mat Panel - Vizon

Mutfaklarında ihtişamı ve zarafeti bir arada yaşamak isteyen kullanıcılar için tasarlanan klasik mutfak dolapları ve klasik mutfak tezgahları tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilir. Asortie Mobilya, klasik mutfak modelleri arasından kendiniz için uygun olan model üzerinde birçok değişiklik yapabilir ve istediğini rengi tercih edebilirsiniz. Klasik mobilyanın zarif ve ince oyma motifleri ile mekânın dekoruna değer katan lüks mutfak modelleri lake ve natürel cila renkleri ile boyanıyor. Lüks mutfak mobilyaları sizin istediğiniz ölçüde üretilir ve dolap içleri sizin istediğiniz gibi tasarlanır. Böylece Asortie klasik mutfak tasarımları sizin için şık olduğu kadar kullanışlı hale gelir.

  Akrilik Panel - Kaşmir

Böyle bir mutfakta çok canlı, çok göz alıcı renkler değil daha yumuşak ve pastel tonlar kullanılması gerekiyor.