Kadifemsi Dokunuş: PVC Süper Mat Panel
Kadifemsi Dokunuş: PVC Süper Mat Panel
Olağanüstü derecede mat yüzey, dokunuşla birlikte anında hissedilen kadifemsi doku, çizilmelere karşı yüksek dayanım ve parmak izi tutmayan yüzey ile Süper Mat Mdf paneller oldukça fazla dikkat çeken ürünlerdir.

Bir  diğer panel çeşidimiz ise yumuşak dokusuyla PVC Süper Mat Panel. Dünyada ve ülkemizde son yıllarda popülaritesi oldukça artan bu paneller yenilikçi, modern ve şık ürünlerdir. Kullanıldıkları mekanlarda estetik ve ferah bir izlenim yaratırlar. Olağanüstü derecede mat yüzey, dokunuşla birlikte anında hissedilen kadifemsi doku, çizilmelere karşı yüksek dayanım ve parmak izi tutmayan yüzey ile Süper Mat Mdf Paneller oldukça fazla dikkat çeken ürünlerdir. Ayrıca çevre sağlığı açısından olumsuz etkileri yoktur. Gelin bu yenilikçi panelleri birlikte inceleyelim...

Bu paneller de oldukça yaygın kullanılmaktadır. Pastel renklere sahip bu ürünler evinize hem sadelik hem de şıklık katacak...

Opak yüzeyi sayesinde ışık yansımasını en aza indirir. Yumuşak dokusuyla ipeksi bir his uyandırır.

PVC Süper Mat Paneller geniş kullanım alanlarıyla da dikkat çekiyor.  Mutfaklarda, banyolarda, yatak odası ve oturma odası mobilyalarında kullanılabilirler. Nemli ortamlarda kullanılmasında bir sakınca yoktur. Ayrıca ofis mobilyaları için de uygundur ve duvar kaplama olarak da kullanılabilirler.

Çevre dostu ürünlerdir ve doğaya zararlı etkileri yoktur. Süper Mat Mdf panellerin çizilmeye karşı dayanıklı yapıları vardır. Ayrıca parmak izi belli etmez ve leke göstermezler. Temizleme işlemi için nemli bir bez ile sert olmayan bir deterjan kullanılabilir.

7 farklı renk seçeneğiyle mekanlarınızı son dönemin trendlerine uygun tasarlayabilirsiniz.

PVC Süper Mat Mdf Panelin Dikkat Çekici Özellikleri

  Mat Yüzeyler

PVC Süper Mat Mdf Paneller düşük ışık yansıması ve sadeliği ile her ortama rahatlıkla uyum sağlayabilir.

  İpeksi Dokunuş

PVC Süper Mat Panellerin yüzeyleri, yumuşak ve ipeksi hissettirir. Yüzey karakteri yüksek ürünlerdir

  Yüksek Direnç

PVC Süper Mat yüzeylerin en öneli özelliklerinden biri de kimyasallara karşı yüksek direncidir. Temizlik ürünlerine ve çözücülere karşı dayanıklıdır. Yoğun kullanımda zarar görmez, uzun ömürlüdürler.

  UV DİRENCİ

Hava şartlarına ve ışığa karşı yüksek dayanımı vardır.

  Kolay Temizlik

PVC Süper Mat Panellerin leke tutmama özelliği özelliği vardır. Ayrıca su geçirmezler. Bakım ve temizlikleri kolaydır.

  Çevre Dostu

PVC Süper Mat Paneller çevreyi ve insan sağlığını tehdit etmezler.