Dekorasyonun En Şık Rüzgarı: Marble Serisi!
Dekorasyonun En Şık Rüzgarı: Marble Serisi!
Venni farkı ile hayata geçirilen High Gloss Panel Marble Serisi; son teknoloji kullanılarak, kaliteli yapısıyla uzun ömür sağlıyor, kolay temizleme özelliği ile leke tutmuyor.

Kendine özgü dokunuşları ile farklı desenleri içinde barındıran seri, farklı tonlardaki renkleri ile tüm zevklere hitap ediyor.

- High Gloss Panel Burdur Beyaz ile Ferahlığı Yakalayın!

Beyazın parlak ve canlı etkisini içinde barındıran High Gloss Panel Burdur Beyaz serisi evinizde şık ve sade havayı etkisi altına alır. Parlaklığın verdiği coşkulu ve hareketli ambiyansla dolan evinizdeki kolay temizliğin de keyfini çıkarabilirsiniz. Naif havası ile görenleri büyüleyen etkisi ile Burdur Beyaz yemek masanızda, ada mutfağınızda ya da mobilyalarınızda uyum içerisinde yükseliyor. 

- High Gloss Panel Ilgaz Gri Mermer

Gri rengin dinginliği ile huzuru yakalayacağınız Ilgaz Gri Mermerin, renklerinden gelen güçle evinizdeki diğer tüm tonları da etkisi altına alınacak. Renkleri yumuşatma etkisinin bulunduğu gri rengi istediğiniz her renk ile kolay kombine edebileceksiniz. 

Koyu renkler ile kullanıldığında mistik ve sofistike görünüşü kendine hayran bırakacak. Ara ara koyu bazı yerleri açık gri desenleriyle hareketlilik sağlayan Ilgaz Gri Mermer High Gloss Panel evinizin her köşesinde uyum sağlayacak.

- High Gloss Panel Emperador Kahve Mermer

Kahve tonlarının en göz çarpıcı serilerinden olan High Gloss Panel Emperador Kahve; mutfağınızda, salonunuzda, banyonuzda ya da ofisinizde istediğiniz her tasarıma uyum sağlıyor. Koyu kahvenin üzerinde ince kalın çizgilerin uzandığı desende çizgiler çatışıyor veya yan yana uzanıyor. Mekanınızdaki tasarıma kahvenin koyu yapısıyla derinlik sağlarken kaliteli yapısıyla uzun ömürlü kullanacaksınız.

- High Gloss Panel Toros Siyah Mermer

Koyu karanlığın çekici etkisi High Gloss Panel Toros Siyah Mermer panellerin pürüzsüz yüzeyinde. Siyahın mekana kattığı elegant duruşu özgür beyaz çizgileriyle bazen çatışıyor bazen de paralel olarak uzanıyor. Klasik düz siyahtan uzak olan Toros Siyah Mermer panellerin kendi içerisindeki sanatı, her zevke uygun tasarımla armoni halinde. Parlak ve kaliteli yapılı mermer desenli panelleri çok seveceksiniz. Açık veya koyu renk dekorasyonunuzla kolayca harmanlanacak.